Našli domov 2012

10.12.2012

Jackie našel nový domov.

Jackie se nám vrací z adopce a my pro něj akutně hledáme dočasný deposit. Původně se k nám dostal od majitele, který ho chtěl nechat utratit. Současná rodina ho má ráda, ale pokousal opakovaně jejich děti. Jinak je moc hodná, ale děti pro něj nejdou dostatečnou autoritou a vždy při jídle na ně zaútočil. Prosíme, pomozte nám pro něj sehnat nový, alespoň dočasný, domov. Do kotce jít nemůže.


18.11.2012

Kočička našla nový domov u rodiny z Nové Paky.

Asi 3 měsíce stará kočička byla nalezená 17.11. u Lidlu.


13.11.2012

Sašenka našla nový domov u rodiny z Nové Paky.

Hledáme nový domov pro Sašenku, milou, hodnou, chytrou a čistotnou kočičku.


11.11.2012

Asťánek-nyní už Venda-našel domov ve Vrchlabí.


5.11.2012

Max našel nový domov.

Hledáme nový domov pro Maxíka, vyhozeného křížence labradora. Max je mladý pejsek max. 1 rok starý. Zpočátku je bázlivější, ale po rozkoukání milý a velký mazlík. Je ale divočejší, proto pro něj hledáme někoho, kdo chce mladého psa plného energie, kterému se může věnovat.


30.10.2012

Šimonek našel nový domov.

Šimonek je asi tříměsíční kocourek, žil se svými sourozenci venku v zimě, bez krmení, sloužil jako hračka pro děti. Chodí na kočkolit, velký mazel, odblešený, odčervený.


30.10.2012

Koťátka našla nové domovy.

PROSBA O POMOC! Dne 17.8.2012 nám byla nalezena 3 malá koťátka, je jim asi 14 dní, je třeba je krmit z flašky!!! NEMÁME PRO NĚ MÍSTO!!! Moc prosíme, mohl by se jich někdo ujmout? V současném depozitu mohou být pouze nezbytně nutnou dobu.


30.10.2012

Jackie našel nový domov.

Nový přírůstek Jackie, malý kříženec, možná i JRT. V kotci se ocitnul proto, že s ním pán obcházel veteriny a chtěl ho dát uspat. pejsek je rok a půl starý (*květen 2011) klidný, hodný v kotci se třásl, zimou i strachem. Žil totiž v bytě a s majitelkou byl 24 hod. denně.


30.10.2012

Obě štěňata našla nový domov.

Hledáme nové domovy pro cca 3-4 měsíce stará štěňátka. Maminka i otec jsou kříženci jezevčíka. Oba jsou plaší a bojácní, ale rychle si zvykají.


19.10.2012

Bela našla nový domov u milé rodiny ze Štikova.

Bela byla nalezená v Libštátě dne 29.9.2012. Je to velice milá a hravá fenka, která potřebuje spoustu pohybu a někoho, kdo by se jí rád věnoval. Miluje lidi i jiné psy.


6.10.2015

Bety našla nový domov.

Betynku si vzala do deposita naše kamarádka Lucie do Lípy u Týniště n. Orlicí.


29.9.2012

Hugo našel nový domov v Chrastavě.

Nový přírůstek Hugo je kříženec, čtvrté narozeniny bude mít v listopadu. Pejsek je kastrovaný, vyrůstal s dětmi a kočkou. Je to pes gaučový. Hugo je kříženec labradora se zlatým retrívrem. Další info doplníme, až ho blíže poznáme.


18.9.2012

Všechna koťátka našla nové domovy.

Na Přibyslavi si kočka přinesla do dílny koťata. Tři kocourci a tři kočičky. Je jim cca měsíc a urgentně potřebují domovy. Majitel dílny je ochoten si je ponechat jen po dobu nezbytně nutnou. Akutně hledáme místo, kam by se koťátka mohla přestěhovat, ideálně natrvalo. 


19.8.2012

Lumpík našel nový domov v Libštátě u kamaráda z útulku Blacka 🙂

Opuštěný asi půlroční pejsek Lumpík hledá novou rodinu. Je to milý a přátelský psík. Miluje lidi a snese se v všemi psy i fenami. Bude to pejsek malého vzrůstu.


13.8.2012

Punťa našel znovu nový domov.

Punťa (pův. Denis) se k nám po roce vrátil z adopce. Vážně mu onemocněla majitelka. Punťa měl štěstí, nemusí být v kotci, ale odjel do depozita v Praze. Punťa je asi šestiletý malý pejsek, nekonfliktní, hodný, poslušný a čistotný. Krásně chodí na vodítku, lidi miluje.


27.7.2012

Alánek našel nový domov u rodiny z Pardubic.

Tento německý ovčák k nám přišel ve čtvrtek, 12.7. Objevil se ve čtvrti Ořechovka v Nové Pace, nikdo ho nezná, pes nemá žádnou identifikaci ani oboojek. Je vyhublý a moc se bojí. Při každém prudkém pohybu čeká ránu. Do kotce ani jinam pod střechu ho nemůžeme dostat. Zatím je na zahrádce. Nemůže tu být však dlouho. Hledáme pro něho domov nebo azyl. Bude mu dobře venku, alespoň, než se socializuje a pozná, že už mu nic nehrozí.


25. 7. 2012

Sally našla nový domov.

Sallynka je asi 5 let stará fenka, která byla nalezená ve Staré Pace. Zpočátku byla bázlivá a nevycházela s ostatními psy, ale teď je z ní dokonalý mazlík vděčný za každé pohlazení a ostatní pejsky snáší bez větších problémů.


16.7.2012

Blacka si odvezla nová panička do Libštátu.

Black je asi 2 roky starý pejsek, jeví se jako labrador křížený s ovčákem. Je hodný, poslušný a chápavý. Se psy a fenami u nás nemá problémy. Lidi má rád. Našel se dne 30.4.2012 u hradu Kost a nikdo ho nehledá.

 


8.7.2012

Sára našla dne 2.7.2012 nový domov u rodiny z Lázní Bělohrad.

Další fenečka, která nepoznala nic pěkného. Děvět měsíců. malá hodná,při prvním venčení ještě raději na vodítku.


13.7.2012

Marley našel nový domov u rodiny z Pecky.

Mladý retrívří kluk, max. deset měsíců. Přicestoval k nám s labradorkou Marií. Má starý úraz na přední pacině, starou frakturu, která ho nutí stáčet nohu dovnitř a obrušuje si do krve drápky. Rozhodli jsme se pro nenáročnou operaci, která mu zlepší kvalitu chůze. Případného nového majitele nebude nic stát. Budeme ji financovat. Hledáme proto nového majitele nebo depozit, kde by se Marley mohl zotavovat.


11.7.2012

Marie našla nový domov u hodné rodiny ze Semil.

Marii jsou necelé dva roky. Je to fenečka přátelská a raduje se z přítomnosti lidí. Je vypasená a jizvy na obličeji vypadají na staré kousance. Nabízí se teorie, že Marie je z množírny. Nemá žádné tetování, čip ani obojek.


15.6.2012

Dva šestitýdenní kluci žíhaní. Našli domovy.


14.6.2012

Riky našel nový domov.

Asi pětiměsíční štěňátko ponechali majitelé svému osudu, když se odstěhovali ze Staré Paky. Pejsek byl plachý a ustrašený,prý býval bit. takovou kuličku jsme nemohli dát do kotce. Zatím ho máme doma a hledáme co nejdříve nový láskyplný domov. pejsek s našimi psy pookřál, a jak vidíte na fotkách, evidentně na minulost zapomněl:-) bude to asi menší, cca jako kokr velký pejsek.


4.6.2012

Kim našel nový domov.

Dvouletý malý pejsek Kim stále hledá domov, z předchozí adopce se vrátil. Kim je hodný pejsek, velký mazel, nenáročný. jsou mu dva roky. Je to zdravý kříženeček! Přátelský k psům i lidem. Nyní je umístěn v depositu a čeká na nový domov !


13.5.2012

Fido našel nový domov.

Dnes jsme přijali mladého křížence, který byl 20. března nalezen v bývalém vepříně na Byšičkách. Lázně Bělohrad. Pejska nikdo nehledá, proto nabízíme k adopci. Je menšího vzrůstu asi do 15 kg. Je to hodný kontaktní pejsek. Snese se se všemi našimi psy, pouze bígl Kendy ho irituje 🙂

Fido je asi roční pejsek malého vzrůstu, je milý a přátelský. Okamžitě začal slyšet na jméno, které jsme mu dali a na vycházkách neutíká. Potřebuje novou rodinu. Už má toho zavírání plné zuby.

 


2.5.2012.

Kendy našel nový domov.

V Čisté u Horek byl odchycen toulající se bígl. Je to mladší pes, měl hnědý obojek. Nemá čip ani tetování.

Kendy je hodný asi dvouletý bígl. Snese se s ostatními, je přátelský k lidem a mazel.Hledáme pro něho domov.

 


31.3.2012

Sára našla nový domov v Holicích.

Představujeme vám devítiměsíční Sáru. Je moc hodná a hledá nový domov. Ten předchozí se nepovedl a majitel ji dobrovolně nabídl k adopci.Dáme ji jen do velmi dobrých rukou.

 


13.3.2012

Všechny kočičky našli nový domov !

4.2.2012 nám Péťa Doubková přivezla 3 odchycená šestiměsíční koťata z Hostinného. Majitel domu se odstěhoval a je nechal venku :-(. Jedno kotě si vzala do deposita Jarča Šprengrová a tři přivezla Péťa nám. Jednu kočičku a kocourka jsme po návštěvě veteriny vezli kousek ke Dvoru Denisce Kotvové, kde už se prý krásně zabydleli. Poslední kočička zítra pojede do Prahy do deposita ke Zdence Coufalové. Všechny kočiny jsou ohromní mazlíci, zdraví, očkovaní a odčervení. Zatím to vypadá, že nemají problém s ostatními zvířaty. Lidi milují a hrozně rádi se mazlí. Pro všechny hledáme nové domovy.


10.3.2012

Tonda našel nový domov !

27.2.2012 ráno byl v Krsmoli nalezen tento mladý hladkosrstý jezevčík. Na sobě měl pouze obojek – viz. foto. Čip jsme zatím nezjistili. Známku nemá. Hledáme majitele!


5.3.2012

Jerry našel nový domov !

Jerry je asi roční BOC nebo X BOC,nalezenec se špatnou zkušeností, vystrašený a nedůvěřivý. Dnes odjel do depozita, kde mu bude poskytnuta veškerá péče, aby našel ztracenou důvěru. Hledáme mu domov!

 


5.3.2012

Pejsek našel nový domov !

Hledáme domov psímu klučíkovi. Tříměsíční štěně, kříženec v dospělosti bude tak sedmikilový. Je klidný,vyrovnaný, bude to radost ho vychovávat.


28.2.2012

Dášenka našla nový domov v Nové Pace.

Dášenka je půlroční fenečka menšího vzrůstu. Stejný případ jako Kim: žije v depozitu mezi starými nemocnými psy, potřebuje domov! Je chytrá, učenlivá, nekonfliktní, zatím spíše submisivní. Čistotná, zdravá, očkování a odčervení je samozřejmostí.

 


25.2.2012

Kiki našla nový domov v Hradci Králové.

Kiki je asi 3-měsíční fenečka malého vzrůstu. 
Zbavili se jí původní majitelé a hledáme pro ni trpělivé milující paníky. Kiki je ustrašená fenečka, která se na svého pána fixuje. Neumí na vodítku a ze začátku má strach z lidí. Ale strašně ráda se mazlí.

 


20.2.2012

Betynka našla nový domov v Jičíně.

Betyna je půlroční fenka,nalezenec.Milá,hodná,mazlící.V dospělosti bude mít 10-12kg.Naučená na plínku.Vhodná do bytu,nebo domku se zahradou.


15.2.2012

Beník našel nový domov v Dolní Branné.

Dostali jsme dar, nikoliv sponzorský, ale pejska Bena. Na fotkách je právě po klystýru, protože měl střeva ucpaná kostním trusem. Dopadlo to dobře:-) Teď už jen nový domov!

 Ben je moc milý pejsek domácí. Velký mazel, bezproblémový. Vzhledem k tomu v jakých podmínkách žil, je vděčný za každé pohlazení.


10.2.2012

Emilka našla nový domov.

Emča je kříženka stará 4-5měs.v dospělosti bude mít cca 12kg.Moc milá,hodná,mazlící.Vhodná do bytu,nebo domku se zahradou.


9.2.2012

Kocourek našel nový domov !

Hledáme nový domov pro tohoto cca 3 měsíce starého kocourka. Je čilý, hravý a čistotný.

 


6.2.2012

Fred dnes Ferda našel nový domov!

Pomáháme najít domov Fredovi
Persynka (fenka v dočasném depositu) začíná hárat, Fred potřebuje co nejdřív svůj domov, kde ho budou mít rádi! Je to šikovný kluk, hraje si sám s hračkami, na vodítku umí, je snášenlivý, vhodný jak k aktivním lidem, tak k důchodcům, je velice přizpůsobivý. Určitě by nepohrdl zahradou, kterou bude moci hlídat, zároveň se rád mazlí na gauči a spí v posteli. Jsou mu 2-4 roky, očkovaný, odčervený, max do 10kg, doma vydrží bez problému sám, v bytě neštěká, ale zahradu by si ohlídal. Baští granulky, ke kterým si vždy lehne a v poklidu je sní. Má rád procházky, kde si vše řádně očmuchá a seznámí se s novými pejsky, na kočičky nereaguje, jsou mu fuk. A je to x loveckého plemene, které se zatím nijak neprojevuje.


20.1.2012

Holly našla nový domov !

Zemřela jí majitelka a její dcera jí nechala napospas svému osudu, do bytu, kde bydlela její panička se nastěhovali romové, kteří do ní kopali a vyhazovali ji ven. Hledáme pro ni novou rodinu, fenka má do 40cm a do 10kg. Věk je odhadnutý na 4 roky.

 


14.1.2012

Barunka našla nový domov v Lázních Bělohrad.

O Barunku se dosud nikdo nepřihlásil. Není pravděpodobné, že by utekla, protože je hrozně hodná. Drží se nás a nemá nejmenší tendenci vzít roha. Při kontrole UZ se zjistilo, že má na děloze cysty, proto jsme se rozhodli pro okamžitou kastraci. Tu Barunka podstoupila v pondělí 19.12. a je vzorná pacientka. jen musíme doladit to čúrání doma. Ale kdo by si doma necvrkl po kastraci, že…

 


16.1.2012.

Žofinka našla nový domov.

Voříšek Žofka je asi 8-9 měsíční fenečka. Vypadá jako zmenšený ovčoun. Pravděpodobně byla bita,podle reakcí a určitě byla nakopnuta nebo něčím přetažena po zadečku. Má tam bolestivou zhmožděninu. Žofka je hodná, byla vystrašená ale v depozitu rozvazuje a chová se jako hravé štěně. Je to bystrá a vděčná fenečka a hledáme jí domov s mazlením a láskou. Zaslouží si ho.

 


12.1.2012

Daneček již našel nový domov !

Danovi zemřel pán a hledá nový domov. Je to šestiletý NO malého vzrůstu. Je zvyklý na svůj dvoreček a na noc doma.


9.1.2012

Maxík má nový domov v Praze.

Tento krasny cca2 mesicni chlapecek Maxik byl odebran z nevyhovujicich podminek a nyni ceka v DO v Praze na nove panicky.Maxik je hrave a mazlive stenatko kteremu bude stacit teply pelisek,plna misticka a pohlazeni. S ostatnimy pejsky je kamarad a k detem je pritulny.Je vhodny i do bytu.V dospelosti by mel byt mensi az stredni velikosti.


Beníka si natrvalo nechává paní, u které byl v depositu.

Našel se starý jezevčík, odhadem je mu asi 13let. Na sobě neměl žádnou identifik.známku. Potuloval se v Nové Pace, ul.Šafaříkova – asi týden.
Má nádorky po těle a na varlatech. Hledáme majitele, pejsan má velké bolesti, takže v nejbližších dnech, až se stabilizuje ( srdeční šelest) bude operován. Zatím dostává injekce proti bolesti a atb.

Beníček u nás podstoupil operaci nádoru na varleti. Ustál ji dobře, teď potřebuje klidný domov, lásku a péči.