Našli domov 2014

17.12.2014

Bára našla nový domov.

Bára je asi 9 let stará fenka, které před půl rokem zemřel páníček. Po pár dnech se jí ujal známý majitele, který jí teď ale vrací zpět do kotce. Bára si nesedla s jeho jezevčicí a tak teď z teplého obýváku musí do studeného kotce. Barunka je hodná, poslušná a přátelská i k dětem. Je čistotná a zvyklá žít v bytě, proto se za ní moc přimlouváme a doufáme, že se pro ní brzy najde místečko na něčím gauči.


17.12.2014

Gari našel nový domov u rodiny v Brně.

Gari je pohodový, bezproblémový kříženec labradora, kterého se zbavil majitel. Kromě toho, že miluje lidi, evidentně nemá problém ani s žádnými zvířaty. Hodí se i k dětem, je to velký milovník a mazel. Miluje procházky a pohyb, ale nemá tendence k utíkání, drží se u člověka a na zavolání přiběhne. Nejvíce by se hodil do domečku se zahradou.


 


30.11.2014

Bad našel nový domov.

Bad je půlroční štěně, kříženec labradora, vyhozený majiteli. Jedná se o hravé štěně, které potřebuje výchovu zodpovědného člověka.


12.11.2014

Ben odjel domů. Přes Prahu až na Šumavu.

Mladý jezevčík, dlouhosrstý, huňatý je velice přátelský a klidný. Snese se psy i s fenami.


30.10.2014

Peggy našla nový domov.

Peggy je drobná, střapatá holčička, asi 1,5 roku stará, vážící cca 6-7 kg. Zpočátku trochu bojavá, při prvních pokusech o pohlazení vždy skončila „na zádech“. Nevíme, co má přesně za sebou, ale za svůj krátký život už asi něco zažila. Moc ráda si hraje, s lidmi i pejsky, ale umí i odpočívat tak, aby o ní člověk nevěděl. Určitě by se hodila i do rodiny s dětmi, je velmi něžná. Doma je čistotná, byl by z ní skvělý postelový psík. Bude vykastrovaná.


28.10.2014

Elza našla nový domov.

Elza je mladá fenka nalezená u Dřevěnice. Je vysoká, hubená, ale osvalená. Přátelská, mazlivá.


28.10.2014

Nero dnes odjel do nového domova.

Mladý pejsek (max. 1 rok) byl odložen do útulku s pohádkou o nalezení. Vzhledem k tomu, že ze stejné lokality jsme měli již Arnieho, Arga a několik dalších „nalezených“ psů, přejdeme rovnou k hledání domova. Neroušek je temperamentní, a přátelský pejsek, kříženec ovčáka ale podměrečný 🙂 Před prudšími pohyby se krčí, jinak je veselý a hravý.


22.10.2014

Frenk je asi 10 letý bígl, který u nás podstoupil odstranění nádoru na přední noze. Pejsek je přátelský, vděčný, ale nerad sám. Vzhledem k jeho stáří mu hledáme domov u lidí, kteří jsou doma, a nemusí ho opouštět na dlouho. O samotě naříká. Frenk byl již jednou adoptován, ale nezačlenil se do smečky, která již v rodině byla.

Frenk zůstává ve své dočasné rodině v Trutnově.


20.10.2014

3 koťátka ze 4 našla nové domovy.

To si jde takhle člověk zaběhat a najde mezi odpadky pytel od brambor, který se hýbe. Ve starém Babáku, kousek od Nové Paky se někdo brutálně zbavil koťátek. Byla na tom špatně, neměla daleko ke smrti dehydratací a vyhladověním. Teď už jsou v pořádku, už jsou schopna sama jíst. Černé a rezavé už našlo domov, volná je strakatá kočička a stejný kocourek. Hledají domovy.


19.10.2014

Matýsek našel nový domov

Mladý, asi roční kastrovaný pejsek. Matýsek je maličký pejsek, šikovný, přátelský a poslušný. Snese se se všemi zvířaty, miluje lidi a je čistotný.


18.10.2014

Dnes byl šťastný den pro Charlieho. Našli si ho ti nejlepší páníčci a odvezli si ho až do Ostravy.

Charlie je asi 5 let starý, malý, kastrovaný pejsek, který by rád brzy našel nový domov. Je klidný, přátelský, mazlivý a vděčný, s ostatními psy nekonfliktní. Pravděpodobně byl zvyklý žít venku, ideální by pro něj tedy byl domek se zahrádkou. Charlie se díky své bezproblémové a klidné povaze hodí jak do rodiny s dětmi, tak ke starším lidem. Tel.: 776 153 415


 

 


12.10.2014

Frenk dnes konečně našel nový domov.

Frenk je asi 10 letý, bígl, který u nás již podstoupil odstranění nádoru na přední noze. Pejsek je klidný, přátelský a moc vděčný. Zdá se, že ho nikdo nepostrádá. Vzhledem k jeho stáří mu začínáme hledat domov u lidí, kteří jsou doma, a nemusí ho opouštět na dlouho. O samotě naříká, jak v kotci, tak i když byl po operaci v depozitu.


27.9.2014

Ennie má nový, ten nejlepší domov u naší členky.

Šestiletá rotvička a její pán byli nerozlučná dvojice. Ennie žila v bytě a spala na gauči s kočkou. Než přišla rakovina. Nemocný pán se zachoval velmi zodpovědně a zajistil kočce domov a fenku přivezl k nám. Na oči člověka a oči psa při posledním loučení nikdy nezapomeneme.


20.9.2014

Agátka ve svém dočasném depozitu zůstává nastálo.

Dvouměsíční kotě byla vyhozeno, polapeno, zachráněno, vypipláno a ted je z něho krásná a zdravá kočička.


19.9.2014

Zoran odjel s novými páníčky do Brna.

Pejskovi jsme dali jméno Zorro, je to asi dvouletý, milý pejsek střední velikosti (cca 50cm v kohoutku). S fenkami je přátelský, mezi kluky si vybírá. Pravděpodobně v životě zažil hodně špatného a zaslouží si tedy najít nový, láskyplný domov.

V úterý 11. března jsme přijali psa střední velikosti. Ráno ho kolemjdoucí našli uvázaného u stromu u cesty k pivovaru. Uvázán byl na dlouhém jutovém provazu důkladným uzlem. Prosíme o pomoc s pátráním po pejskově totožnosti.


19.9.2014

Andy našla nový domov.

Devítiletá pudlička Andy je moc hodná a klidná fenka. Zvyklá na děti, na psy i fenky, je zdravá a čistotná, žila v bytě. Majitelka ji dala k adopci z existenčních důvodů.
Andy je v dočasce a hledáme ten nejlepší domov.


17.8.2014

Po déle než 1 roce v útulku našel Bady konečně nový domov.

Bady je 2 letý kříženec stř.vzrůstu. Byl odebrán majiteli pro týrání, ale přesto na lidi nezanevřel, jen se bojí prudkých pohybů. Fenky miluje a ani s kočkami nemá problém. Vhodný k domku se zahradou. Není zvyklý být zavřený v kotci.


14.7.2014

Gregor našel domov.

Hledáme nový domov tomuto fešákovi. Jedná se o mladého, tak osmiměsíčního pejska, asi staforda. Rodina, ke které se přistěhoval, vyvinula veškeré úsilí, aby našla jeho majitele. Nikdo pejska nepostrádá. Gregor se snese s fenkami. Psy jsme zatím nezkoušeli.


2.7.2014

Ťapinky se ujal přítel původních majitelů.

Ťapinka zůstala bez majitelky a nutně potřebuje někoho, kdo by se o ni postaral. Je jí cca 5 let, miluje děti, lidi, ostatní psy. Je klidné povahy a hodí se ke starším lidem. Je to kříženka, menšího vzrůstu. Doma je čistotná, vděčná za každé pohlazení.


25.6.2014

Agátka našla nový domov.

Agátka byla 20.6. nalezena v obci Kruh u Jilemnice.
Je to asi 1-2 roky stará fenka BOC, možná kříženka.
Tetování ani čip nemá. Agi je ve špatném stavu – má kvasinkovou dermatitidu a alergii na bleší kousnutí. Dostala atb, odblešení, odčervení a má přísnou dietu. Její kožní problémy musíme řešit postupně. Je velmi zanedbaná.
Povahově to je milá fenka, kontaktní, s jinými zvířaty bez problému.
V kotci hodně strádá.


15.6.2014

Luco našel nový domov.

Asi roční trpasličí pinč, velmi chytrý a poslušný. Přátelský k ostatním zvířatům, psům, kočkám. S ženami je kamarád ihned, u mužů až po prvním pohlazení….Prošel první adopcí, kde se zjistilo, že o samotě strádá. Není tedy vhodný pro člověka zaměstnaného. Hodí se pro někoho, kdo je doma, nebo jsou zde i další psi anebo ho může brát sebou. Luco je čistotný a velmi skladný 🙂 Bude z něho věrný parťák.


31.5.2014

Oro má nový domov.

Mladý max. dvouletý kříženec zlatého retrívra, velmi hodný a přátelský ke psům, kočkám, dětem. Poslušný a učenlivý pejsek.


31.5.2014

Tentokrát to Fanynce vyšlo parádně a má super nový domov.

Noví majitelé dostali práci v zahraničí a Fanynku nám vrátili. Hledá tedy opět nový domov.

Fanynka našla nový domov

Dne 12. května se mezi obcemi Martinice a Jilemnice na silničním úseku přidala ke skupince lidí tato mlada fenka- max.1 rok stará. Na nožce má jizvu, možná i kastrovaná. Tetování ani čip nemá
Byla kontaktována městská policie v Jilemnici.
Hledáme majitele nebo svědky, kteří ji poznávají. Děkujeme.


17.5.2014

Maxík našel nový domov.

Hledáme nový domov pro cca 1 rok starého křížence labradora. Max je hravý pes plný energie, přátelský a vhodný i k dětem. Je to velice chytrý a učenlivý pejsek, hodil by se do domku se zahrádkou, k aktivním lidem.


2.5.2014

Bobík našel nový domov.

Bobík hledá nový aktivní domov. Je velmi chytrý a učenlivý, má rád společnost pána a tak když se mu nevěnuje, upozorňuje na sebe krásným panáčkem, kterému nelze odolat a hned se mu člověk věnuje a mazlí se. Bobík bude velmi rád dělat agility nebo dog dancing. Velmi rychle se učí novým kouskům.


2.5.2014

Ferda našel domov.

Ferda byl nalezený v Mlázovicích. Malý kříženec dsnosrst. jezevčíka nebo teriérka. Nikdo z okolí pejska nezná a vzhledem k tomu, že se potuloval u silnice několik dnů, může být vyhozený. Ferda má větší ambice, než být v záchytném kotci. Je hodný, věrný , hravý, na vycházkách se psy v pohodě, ale vyzkoušeli jsme, že do adopce by měl jít jako jedináček, nebo k fence, je to totiž žárlivec.


28.4.2014

Buráček odjel do nového domova.

Buráček byl nalezen v příkopě v obci Vršce u Jičína. Srazilo ho auto. Na veterině mu srovnali zlomenou pažní kost, do dlahy a zašili rány. Buráček trpělivě srůstal, baštil léky a všechno vydržel. Teď už běhá bez dlahy, je plný energie a chce domů. Je to roční pejsek, kříženec labradora. Moc hodný a přátelský. Hledáme mu domov. 


28.4.2014

Obě fenky našly nové domovy.

Mlaďounké malé fenečky byly odloženy svými majiteli. Jsou klidné, trochu opatrné, moc hodné a čistotné. Hledáme pro ně domovy.


16.4.2014

Frenk našel nový domov  v Mladé Boleslavi.

V Nové Pace ve Štikově byl ve čtvrtek 6. března nalezen pejsek s červeným obojkem. Pravděpodobně se jedná o pejska Frenka, který byl v září r. 2012 zavírán ve Štikově, v opuštěném domě čp.8. Tehdy jsme majitele dohledali a ti slíbili, že se postarají. A je tu zase.


31.3.2014

Princ našel úžasný domov v Benešově u Semil.

Princ je asi pět let starý pejsek vážící 12 kg. Původní majitelé se k něm nechovali nejlépe. Byl stále zavřený ve velice špatném kotci, kde během mrazů hodně trpěl. Princ je milý, přátelský pejsek, který miluje lidi, bez problémů vychází s fenami.


31.3.2014

Muf našel nový domov.

Muf je asi rok a půl starý pejsek, kříženec kokra a pudla, jehož pán musel jít na těžkou operaci a nezvládl se o Mufa dál starat. Muf je hodný, chytrý pejsek, přátelský k lidem, snese se i se psy. Je kastrovaný, zdravý a čistotný. Zvyklý v bytě. Vhodný i do domku se zahradou.


14.3.2014

Molly našla bezva domov!

Rok a půl stará fenka žila na řetězu u věčně prázdné misky. Občas se utrhla a prohnala slepice.Lidé v její blízkosti ji litovali, ale zasáhli, až když ji majitel přivedl za sousedem : Ať mu ji zastřelí, že je k ničemu! Fenka je k adopci, je střední velikosti, je hodná, přátelská, všechno je pro ni nové.


25.2.2014

Oba kluci šli do nového domova.

Podařilo se nám získat dva pejsky, asi sedmiměsíční křížence. Majitel je krmil slupkami od brambor apod. Jak nám řekl, kluci jsou potomci bernské dogy :-). Takže pro tak vzácné plemeno hledáme co nejdříve nové domovy. Pejsci jsou ohromně přátelští. Jsou dlouhonozí asi 15 kiloví krasavci. Opět musíme konstatovat, že jsou si jako vejce vejci 🙂

Filip

Matěj


25.2.2014

Bona našla nový domov u mladých lidí v Jičíně.

Přijali jsme půlroční štěně, fenečku, kterou maminka pořídila děcku, aby se přestalo bát psa. Tento geniální výchovný krok končil pro fenku odvezením do útulku. Fenečka je malá, asi 8 kilo, hubená, hodná, k dětem naprosto v pohodě. Naštěstí se pro ni našlo místo u Elišky v dočasce, tak nebude muset vyhlížet nového páníčka přes mříže.


25.2.2014

Dara našla nový domov.

Přijali jsme fenku NO, která se toulala po okolí. Pravděpodobně se o ni majitel nestaral. Je hubená. Fenka není nejmladší, je hodná, trochu bojácná. Na vodítku výborná a velice čistotná.Není přátelská k fenám. Hledáme pro ni nový domov, kde by byla sama nebo se psem.


9.2.2014

Fenky našli nové domovy.

Luisa s Thelmou jsou asi 8 měsíců staré labradorka. Byly vyhozeny a několik měsíců se toulaly v okolí Kopidlna. Lidé o nich věděli, ale nikdo s tím nic neudělal. Do našeho útulku se dostaly extrémně bázlivé, ale už se pomalu otrkávají.

Luisa

 

 

Thelma