Našli domov 2015

13.12.2015

Mladá drobná kočička pochází ze zenedbané domácnosti. Je moc hodná, čistotná a kastrovaná.


7.12.2015

Láza našla nový domov.

Sotva roční kočička, která se přitoulala za lepším. k hodným lidem v Lánech, je po kastraci a hledá nový domov.
Je hodná, mazlivá a čistotná. Umí na kočičí toaletu.


9.11.2015

Špunt našel nový domov.

Špuntovi jsou čtyři měsíce a byl vyhozen. Je hodný, čistotný, poslušný a nevyroste mnoho.


9.11.2015

Kocourci našli nové domovy.

Dva kocourci, 3-4 měsíce staří hledají domovy. Kluci jsou čistotní, zpočátku plašší, po rozkoukání velmi hraví. 


24.10.2015

Kocourci našli nové domovy.

Krásní, vymazlení asi tříměsíční kocourci hledají domovy. Jsou oočkovaní, odčervení, klidní a čistotní. Nalezenci z ulice. O maminku se postaráme a hlavně necháme vykastrovat.


5.10.2015

Čert našel nový domov.

Akutně hledáme domov, pejsek v kotci strádá.

Je ustrašený, uklidní ho stálá společnost lidí, hodí se do bytu. Říkáme mu Čert, odhadem tak 1,5 roku. Není velký, max. 12 kilo, čistotný.


20.8.2015

Požádal nás pán, který dostane brzy „povolávák“ do domova důchodců, abychom se ujali jeho fenky. Betynka není nejmladší, a představa, že by skončila v útulku v kotci je nepřijatelná. Nemáte někdo kolem sebe člověka, který by ji mohl dát domov? Je zvyklá na gauč, na granule a něco „od stolu“ a na svého celoživotního lidského partnera. Bety je hodná, klidná a nenáročná. Odhad asi sedm let. velikost cca kokra.


4.8.2015

4.8.2015 ráno byl v ulici Ruské v Nové Pace odchycen starší boxer, na sobě měl kožený obojek.


8.7.2015

Jessinka našla nový domov.

Jessinka je kříženec.Narozena 28.2.2014. Maminka je pudlička apricot. Jessie je možná menší než kočka, je pohodová, moc chytrá, čistotná. Čerstvě po kastraci. Za týden může do nového, toho nejlepšího domova.


4.7.2015

Dvouměsíční kluci (černý a mourek) a kočičky (tříbarevka a černobílá)


3.7.2015

Jess našel domov.

Půlroční krásný labardor Jess žil v paneláku, pravděpodobně bez větších aktivit. Rodina naštěstí ještě včas uznala, že na takového pejska nemají a vrátila ho. Jess je temperamentní, úměrně svému věku, velmi učenlivý a přátelský.
Tentokrát hledá domov u aktivních lidí.


15.6.2015

Tříměsíční koťata, kocourek a kočička, hledají domovy.


18.5.2015

Argo našel nový domov.

Roční  kříženec rotvíka Argo zůstal u domu, ze kterého se majitelé vystěhovali. Argo je asi 50 kilový drobeček. Je moc hodný a přátelský. Na vodítku zatím neumí, všechno je pro něho nové a krásné. S fenami je kámoš, psy se vybírá. Argo je kastrovaný.


18.5.2015

Šibi našla nový domov.

Šibi je shiba inu, která byla nalezena v Nové Vsi nad Popelkou. Je hubená, ustrašená, plachá. Dohledali jsme majitelku, ta bohužel nedokázala vysvětlit, proč fena utekla od 5 týdenních štěňat, proč ji nebyla schopná za dva týdny nalézt a proč je v tak špatném stavu (patrno i z fotek)

Fence je 2,5 roku a už měla dvakrát štěňata. Majitelka se feny dobrovolně vzdala a nechala ji v péči našeho sdružení.

Šibi je na tom o mnoho lépe fyzicky i psychicky, je veselá, aktivní a ohromně mazlivá.


14.5.2015

Tomík našel nový domov.

Tomík je zhruba půlroční štěně kříženec. Je to taková nohatá vyžle, v dospělosti střední velikosti. Milý, hodný, zdravý, jak si ho vychováte takový bude. Umístěn v domácím azylu u Týniště nad Orl.(20km od HK). Kontakt: Lucie Kulhánková.


14.5.2015

Štístko se narodil 10. 4. 2015. Měl 3 sourozence, ale ti měli vrozené vady a bohužel nepřežili. K adopci bude od 10. června.


14.5.2015

Spike našel nový domov.

Půlroční štěně křížence labradora Spike je hodný, přátelský a učenlivý pejsek. Přesto se nám vrátil z adopce. Rodina na něho neměla čas.

Po rodičích má předpoklady být zdravý a povahově vyrovnaný pes.


13.5.2015

Maxík našel úžasnou novou rodinu v Liberci

Asi dvacetiletého malého špice nám dnes přivedl novopacký občan do útulku. Pejsek je na jedno oko slepý, hluchý a hrozně hodný a ustrašený.


28.4.2015

Rex našel nový domov

Kopírujeme z emailu:

Dobrý den,
koupili jsme s manželem baráček a bývalý majitel nám zde zanechal pejska. Sice ho jezdí každý den krmit, ale pejsek je zavřený v místnosti v zahradním domku, protože ho prý nemá kam dát.

Pejsek se jmenuje Rex, může mu být 10-14 let, původní majitel bohužel neví, protože ho nemají od malinka. Je hluchý a štěká jen z radosti, když ho pustíme a vidí nás. Neútočí na jiné psi, děti ani na nás. Máme jorkšírku a vůbec si jí nevšímá i když je to fenka. Co jsme měli možnost ho poznat, tak je plachý a občas se schovává, že se bojí. Je mi ho hrozně líto, protože si ho nemůžeme nechat, jelikož v domě ještě nebydlíme, bydlet dlouho nebudeme a do současného bydlení si ho vzít nemůžeme. Jsme z Holovous a pejska máme v Hlušicích. Rex je plný elánu, nejraději je na zahradě, v domě není určitě zvyklý, protože byl pravděpodobně skoro celý život zavřený.


18.4.2015

Ben našel nový domov.

Ben je kříženec německého ovčáka, mladý (odrostlé štěně), hravý a přátelský. Je to chytrý a učenlivý pes, který bude někomu skvělým parťákem.


9.4.2015

Ellinka našla nový domov.

Ellinka je štěně od Bobiny. Odebrána s maminkou z nevyhovujících podmínek. Můžou jí být jí odhadem 2-3 měsíce.Je klidná, ale hravá, trochu bojácná – při manipulaci se krčí.

 


9.4.2015

Bobinka našla nový domov.

Bobinka je cca 2 letá fenka po štěňatech, kterou jsme převzali z nevyhovujících podmínek. Je bojácná, ale po seznámení mazlivá. Se psy i fenami bez problémů, malé děti ji také nevadí. Zatím neumí na vodítku. Na zavoláni přiběhne. Hodně se fixuje na člověka. Je malá – 20 cm v kohoutku. V současné době je v depozitu u členky sdružení. Hledáme pro ni ten nejlepší domov.


25.1.2015

Barunce nejprve zemřel pán, byla u nás chvíli v kotci.
Trpěla.

Potom se jí ujali přátelé zemřelého majitele, po půl roce ji den před Vánoci přivedli do útulku -údajně se nesnesla s jejich jezevčičkou (po půl roce soužití) opět v kotci trpěla.

Trochu „násilím“ jsme ji umístili do dočasky k paní,která ji též znala z minulosti. Barunka s nimi byla šťastná, ale trpěla separační úzkostí. Paní chodí do práce a sousedi si stěžují na Barunčin pláč.

Zadařila se dočaska do třetice. Zde se ukázalo, že Barunka je hodná, čistotná, snese se s fenkami, s kočkami. Ale: Začala si nárokovat paničku pro sebe, vyjížděla po manželovi a vrčela na vnoučata.

Bára potřebuje být asi fena jednoho člověka, který ji ale nebude litovat a rozmazlovat. Může mít třeba celou smečku psů, ale ne děti a ne alkohol. Barča nenávidí opilce.

Barunce je už deset let a je kastrovaná. Není velká, v poslední dočasce trochu shodila, měla by mít tak 12 kilo.


24.1.2015

Štěňátko má domov.

V Semilech v kravíně někdo opustil dvě štěňata, zavřená v krabici. Fenečce se podařilo najít domov, kluk čeká na páníčka u nás. Věk asi dva měsíce. Dnes má za sebou první očkování.


23.1.2015

Phoebe má domov.

Desetiměsíční psí holčička. Podařilo se nám ji po dobrém dostat ze řetězu a chatrné boudičky. Fenečka Phoebe je hodná, přátelská a veselá. Nebude velká, má 11 kilo. Hledáme jí domov , pelíšek v teple a hodné lidské parťáky , nejlépe s dětmi.